פתרונות חכמים למרפסת

בשנים האחרונות, עם ההתחממות הגלובלית והשינויים בתנאי האקלים, מזג האוויר יכול להיות מאוד לא צפוי. אנשים רבים, בעלי מרפסות, נתקלים בבעיה הזו, שמשפיעה עליהם ועל איכות חייהם. סופות לא צפויות, מכות חול, גשמים ומשקעים כאלה ואחרים מגיעים בעונת החורף אך לאחרונה מפתיעים ועלולים להופיע גם בעונות אחרות. מרפסת פתוחה סופגת את כל הנזקים וההשלכות של מזג אוויר כזה דבר המונע מבעלי המרפסת להשתמש בה ודורשת מהם טיפול ותחזוק אינטנסיבי. בשנים האחרונות עם היווצרות הבעיה הגיע גם מערך פתרונות חכמים לסגירת מרפסות שפותרים את הבעיה ומעניקים למרפסת סגירה הרמטית ובכך ניתן להשתמש בה לאורך כל ימות השנה ללא התחשבות בתנאי מזג האוויר. אחד הפתרונות המומלצים הוא סגירת מרפסת באמצעות זכוכיות מתקפלות.

זכוכיות מתקפלות למרפסת הם פתרון עיצובי חדשני המגן על המרפסת מפני גשמים, רוחות, חרקים, שמש, אבק וחולות. הזכוכיות מתקפלות, נפתחות ונאספות לצד אחד של החלל ומאפשרות פתיחה מקסימלית של החלל בעת הצורך ללא כל הפרעה. הסגירה נעשית באמצעות סוגרי פלסטיק וסיליקון, או בעזרת מגנט. שתי האפשרויות מאפשרות סגירה הרמטית של הזכוכיות ומגנות על המרפסת מפני חדירה של גורמים חיצוניים.

מערכת זכוכיות מתקפלות למרפסת שומרת על נראות המרפסת, בעלת עיצוב יוקרתי ומלוטש ושומרת על הקו העיצובי של החלל. ניתן להשתמש בזכוכיות כהות או חלביות כדי ליצור הצללה באזור הרצוי.

מערכת זכוכיות מתקפלות למרפסת בעלת יתרונות רבים. ראשית המערכת עשויה זכוכיות שקופות דבר המאפשר שמירה על הנוף ב-100%, אין שום הפרעה לנוף. שנית כל המערכת בנויה מחומרים עמידים לרוחות עזות, לסופות חול ואבק,גשמים ומשקעים, אטומים לחרקים יתושים וזבובים, ומאפשרת התקנת מיזוג בחלל לשימוש בחודשי הקיץ והחורף. מערכת זכוכיות מתקפלות למרפסת מעלות את ערך הנכס והן עמידות לאורך שנים. ניתן לרהט את המרפסת ולהשתמש בה כחדר נוסף בבית. גם במצב סגור וגם במצב פתוח, המראה של ״וילון הזכוכית״ הוא יוקרתי ושומר על הקו העיצובי של המרפסת. המערכת קלה מאוד לניקוי ואין צורך במכשור מיוחד ומתקדם. בנוסף לכל היתרונות שציינו, המערכת מגיעה בגדלים שונים בהתאם לצורך הלקוח וגודל המרפסת שברשותו, מה שמבטיח התאמה מלאה בין המוצר לצורך הלקוח.  

מרפסת היא חלק בלתי נפרד מהבית, ניתן לנצל באין ספור דרכים שונות, בהתאם לצרכי דיירי הבית. תנאי מזג אוויר ואקלים יכולים להגביל את השימוש בה ולהוות בעיה בענייני התחזוק שלה. סגירת מרפסת היא פעולה הכרחית לכל אדם שמעוניין לנצל את שטח המרפסת שלו ולמצות את מיטב הפוטנציאל שלה. מערכת זכוכיות מתקפלות למרפסת מאפשרת לבעל המרפסת ליהנות ממנה לכל אורך חודשי השנה ומשפרת את אורח החיים שלו ושל כל דיירי הבית. 

אל תתאמצו!

צרו קשר למענה מקצועי ואדיב